środa, 27 czerwca 2018

Blog Book Meeting po raz 5!

Niech nie zwiedzie was data kolejnego blogersko-autorskiego spotkania Blog Book Meeting - 30 czerwca - chociaż to dopiero początek wakacji - będzie się działo!

O godzinie 10:30 zapraszamy na spotkanie autorskie z Różą Musiał. Parę dni temu zadebiutowała swoją opowieścią dla kobietą pod bardzo zgrabnym tytułem "Lawendowe nuty". Jest to ciepła ale i słodko-gorzka opowieść o parze młodych ludzi, którzy postanawiają spędzić ze sobą całe życie, ale los jak ma w zwyczaju kładzie im różne kłody pod nogi.

Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o książce - to wywiad z Różą właśnie to może wam umożliwić :)
Rozmowę prowadzi Oliwia z Wyśnione książki 

W samo południe Kasia z Poligonu domowego przeprowadzi wywiad z Joanną Szarańską. Autorką serii książek "Kalina w malinach".

O 13:30 będę miała przyjemność poprowadzić rozmowę z Darią Skibą, która do Polski przyjechała z Irlandii i znalazła dla nas chwilę na rozmowę. Nie mogę się doczekać, aby zadać Darii kilka pytań dotyczących emigracji i oczywiście jej książki "Uwolnij mnie".

Jak zawsze będziecie mogli z autorami porozmawiać, zdobyć autograf i kupić ich książki.

Przybywajcie tłumnie na spotkanie, które odbędzie się Katowicach - Szopienicach, po raz pierwszy w Sercu Metropolii, które być może stanie się stałym miejscem spotkań BBM.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz