.post blockquote { font-size: 20px; margin-bottom: 20px; line-height: 1.65em; font-weight: 300; padding: 20px 20px 20px 50px; color: #fff; font-family:Georgia; background: #77818d url(http://1.bp.blogspot.com/-rF0Te6xJ--8/VavkUYXc64I/AAAAAAAAHCI/SyxWvM2NYa4/s1600/cytat-4a.png) no-repeat 20px 0px; text-align:center; }

piątek, 17 października 2014

Gdzie jesteś, Mia?

Koniec zabawy w chowanego. Dziś dowiecie się, gdzie mnie szukać :)

Najbardziej odpowiada mi bycie na blogu, czyli tutaj :)

Drugim miejscem jest moje po(tworzenie), ostatnio zaniedbane, zakurzone chociaż codziennie coś robię, co można tam wrzucić.

Kolejne miejsce to Pinterest, który uwielbiam! Nieskończone ilości pomysłów, które można przypinać i przeglądać. Uzależnia ogromnie :)

Instagram. Uff... odkryty niedawno. Ale ile radości! Jak znajdę coś ciekawego potrafi być równie inspirujący jak Pinterest :)

Facebook. Tutaj brak miłości. Jestem na etapie tworzenia strony dla bloga. Ale to chyba trochę potrwa. Nie jestem do końca przekonana, ale widzę po innych, że kontakt z czytelnikami tam dużo daje i jest sympatyczny. Oby i mnie się udało.

Zajrzyjcie (tutaj) i zobaczcie gdzie znajdziecie innych uczestników wyzwania.


6 komentarzy:

 1. Chyba podobnie lubię "być" na Pintereście, na FB - być należy ;)) i na Instagramie ale najwięcej serca wkładam właśnie w swojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na FB jakoś mnie nie kręci... jakoś tak "coś" nie... ;)

   Usuń
 2. Tak do konca to nie pojmuje fenomenu Instagramu, ale przyznaje sie bez bicia, iz niewiele o nim wiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie jak się ma swój temat to można trafić na perełki :)

   Usuń

Cieszę się, że tutaj ze mną jesteś :)